Kitnet Brava 2 Villa
Kitnet Brava 2 Villa Búzios biedt onderdak aan maximaal 4 gasten en ligt in de buurt van het Standbeeld van Brigitte Bardot, binnen 700 meter loopafstand.
Dit vakantiehuis is op 5 minuten van Estatua de Juscelino Kubitschek, evenals op 10 minuten van het strand Armação gelegen. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van het Ferradura-strand, op circa 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden zijn Bella vista pousada, binnen 6 minuten lopen.
Morasha serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en is binnen een straal van 250 meter gelegen. De gesitueerde in Búzios Kitnet Brava 2 Villa ligt op 5 km van de luchthaven Umberto Modiano.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ferradura Lagoon1,5 km
- Turtle-strand2,9 km
- Brava-strand600 m
- Gerobá Lagoon4 km
- Brigite Bardot Border700 m
- Azeda Beach1,3 km
- Stones Road1,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Kitnet Brava 2 Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Kitnet Brava 2 Villa zijn Bella vista pousada (op 500 meter verwijderd van de accommodatie) en het Standbeeld van Brigitte Bardot, op 700 meter afstand. - ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Kitnet Brava 2 Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Kitnet Brava 2 Villa. - ❓
Waar ligt Kitnet Brava 2 Villa?
Kitnet Brava 2 Villa ligt naast het Standbeeld van Brigitte Bardot, in de wijk Brava van Búzios. - ❓
Hoeveel kost het om het vakantiehuis te boeken?
De gemiddelde prijs in het vakantiehuis is $42. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Kitnet Brava 2 Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Kitnet Brava 2 Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Kitnet Brava 2 Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Kitnet Brava 2 Villa logeren.